Shiny Dream – więcej, niż…

…sklep taneczny, więcej niż zakład krawiecki, więcej niż pracownia projektowa. Dlaczego tak mocno podkreślamy to „więcej niż”? Dlatego, że posiadamy wszystkie atuty wymienionych placówek, a także „coś więcej”: fantazję, kreatywność, polot, nieskrępowaną wyobraźnię… a jednocześnie poczucie zmysłu estetycznego i dobrego smaku. Jeżeli więc szukasz przeciętności i pospolitości, to przykro nam, ale tego akurat nie posiadamy. A jeżeli pragniesz czegoś więcej, to jesteś we właściwym miejscu!

 

Shiny Dream – widzisz nas często!

Nasze kreacje pojawiają się na scenach przedstawień, w telewizyjnych programach, typu talent show, w reklamach znanych marek… Cenią nas producenci show-biznesu oraz wykonawcy. W gronie naszych „etatowych” klientów są szkoły tańca, teatry, domy kultury, sekcje łyżwiarskie etc. – z całej Polski. Rocznie szyjemy około 3000 kostiumów i nie ma w tym przesady, bo metki nie kłamią :)

 

Shiny Dream – w standardzie

To, co widoczne jest w naszym sklepie, to wyroby standardowe, cieszące się niezmienną popularnością. Typowymi przykładami mogą być spódniczka tutu, sukienka do tańca współczesnego czy choćby zwykłe rajstopy baletowe, gdzie swoboda w projektowaniu ograniczona jest przez obowiązujące trendy i tradycyjne stereotypy. Ale, jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach. U nas ten „diablik” objawia się poprzez fason, zwieńczenia, dodatki, krój… to wszystko sprawia, że nawet standardowa odzież taneczna z Shiny Dream jest wyjątkowa.

 

Shiny Dream – specjalnie dla Ciebie!

Realizowana na indywidualne zlecenia odzież taneczna, odzież baletowa, a w szczególności odzież teatralna, to sfera, w której pozwalamy w pełni rozwinąć skrzydła naszej fantazji. Największa zasługa przypada tutaj w udziale Brygidzie Rosińskiej, która jest głównym twórcą oraz projektantem naszych ubrań. To przede wszystkim dzięki niej nasza marka rośnie w siłę i zajmuje coraz mocniejszą pozycję na rynku, zyskując rozpoznawalność oraz uznanie odbiorców. A co możemy zrobić dla Ciebie? Odpowiedź jest prosta: wszystko, czego sobie zażyczysz, włącznie z podpowiedziami i poradami. Wystarczy tylko, że skontaktujesz się z nami i w ogólnym chociaż zarysie sprecyzujesz swoje oczekiwania.

 

Shiny Dream – bez ograniczeń!

Kostium cheerleaders? Nasze wyroby goszczą nawet na międzynarodowych mistrzostwach. Odzież dla hostess? Targi, eventy, kampanie promocyjne – nic nie jest dla nas tajemnicą. Kostium akrobatyczny? Dostosowujemy się do każdych standardów, a gdy trzeba – uzupełniamy je o fantazyjne dodatki. Jeżeli potrafisz, zaskocz nas trudnym zadaniem :)